Strony związane z hasłem 'sny':

 • Sennik »

  Sny każdej osoby mają swoje ukryte znaczenie. Często po obudzeniu nie pamiętamy o czym śniliśmy, mimo to w trakcie dnia zaczynamy kojarzyć niektóre fakty. Niezwykle wyraźnie zapamiętane wydarzenia, historie albo rzeczy, osoby, twarze to są symbole które mają swoje konkretne znaczenie w senniku i dobrze je odszyfrować. Bywa i tak, iż to o czym śniliśmy, po odszyfrowaniu w senniku może pomóc nam dokonać jakiegoś wyboru, może nas ocalić od nieszczęść, lub też może wróżyć nam szczęście. Opłaca się sięgnąć po sennik najlepiej rano kiedy pamiętamy sen.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik internetowy »

  Sen we współczesnej psychologii określa się jako "odmienny stan świadomości". Nazywa się nim utratę kontaktu z otaczającą rzeczywistością, ucieczkę od trosk, zmartwień i kłopotów, lecz jest też czasem, kiedy organizm może zająć się tylko i wyłącznie regeneracją ciała i duszy. Sennik jest to z kolei próba analizy najczęstszych snów. W niemal każdym śnie są przedmioty lub motywy powtarzające się i właśnie ów sennik wyjaśnia nam co te symbole oznaczają.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik przeznaczony jest wyłącznie dla ludzi, którzy doceniają znaczenie snów i chcą się od czasu do czasu zagłębić w ten magiczny świat. Sennik to pewna podpowiedź jak się do tego właściwie zabrać i co robić, aby nie popełnić błędów interpretacyjnych. Najlepszym sposobem obecnie, aby się tego wszystkiego dowiedzieć jest sennik online. Internet sprawił, że środowisko śniących mogło się bardzo rozwinąć i zyskało naprawdę dużą popularność wśród ludzi poszukujących kreatywnych rozwiązań w sowim życiu.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »