Strony związane z hasłem 'sms':

 • Emoty »

  Zajrzyj do serwisu www.emotikony.com - prezentujemy osobom korzystającym np z gadu gadu czy NK różnorodne ciekawe gadżety jak emotikonki, interesujące opisy. Skorzystaj dodatkowo z akcesoriów na komórkę oraz forum dyskusyjnego, gdzie można wymienić się doświadczeniem jeśli chodzi o np komunikatory internetowe. Zaskocz bliskich wyszukanym opisem na gg. Polecamy opisy na dobranoc. Mamy do zaoferowania przeważający asortyment opisów oraz emotikonów na każdą okazję. U nas odnajdziesz także najnowsze mp3, real music czy true tone.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wierszyki walentynkowe »

  Walentynki na dobre są zadomowione w naszym życiu i zaczynają być coraz popularniejsze. Rosnąca liczba osób wysyła sobie nawzajem walentynkowe życzenia. Przeważnie będą to mało zobowiązujące dowody pamięci i sympatii dla osoby, która jest nam bardzo bliska i którą kochamy. Świetnym pomysłem może więc być nasz internetowy serwis zawierający dużą bazę wierszyków i życzeń na tę okazję, jakie można bez zobowiązań skopiować i wysłać dalej. Już teraz odwiedź nasz serwis walentynkowy i znajdź najlepsze życzenia i sms walentynkowe.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia bożonarodzeniowe »

  Gdy przyjdzie Boże Narodzenie w pośpiechu szukamy czegokolwiek co pomogłoby nam napisać idealne życzenia świąteczne. Przygotowując życzenia bożonarodzeniowe należałoby zachowywać niepowtarzalny charakter zawartości i postarać się nie przesyłać wszystkim jednakowych życzeń. Jednakże nie zawsze mamy czas na to, żeby poświęcić większość czasu na życzenia świąteczne, skoro przed świętami zostało ogrom do zrobienia. Wówczas powinniśmy przeglądnąć nasz internetowy serwis przedstawiający wybrane życzenia bożonarodzeniowe i wybrać coś dla bliskich.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »