Serwis komputerowy Podkategoria: Serwis komputerowy

 • Odzyskiwanie danych z telefonów - SGdata »

  W dobie urządzeń mobilnych coraz więcej ważnych danych przechowujemy na telefonach. I niestety coraz częściej te dane tracimy wskutek przypadkowego usunięcia czy uszkodzenia mechanicznego telefonu. Jeżeli jesteś jedną z takich osób to my Ci pomożemy!
  Odzyskujemy dane ze wszystkich telefonów dostępnych na rynku. Odzyskujemy dane z Androida, iOS, Windows, Symbian i starszych telefonów oraz kart SIM. Odzyskujemy SMS, MMS, historię połączeń, kontakty, Whastapp, zdjęcia, video i wiele innych.
  Odzyskujemy także dane z dysków twardych i SSD. Sprawnych i uszkodzonych mechanicznie. Niezależnie od producenta sprzętu i wielkości dysku.
  A dodatkowym atutem niech będą jedne z najniższych cen w Polsce. Staramy się udostępnić usługi odzyskiwania danych osobom prywatnym, nie tylko firmom. Odzyskiwanie danych Katowice, Gliwice, Zabrze, Chorzów i miasta przyległe - SGdata!

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep komputerowy Konin »

  Od zawsze marzyliśmy o stworzeniu przestrzeni umożliwiającej łatwe i przyjemne zakupy elektroniki użytkowej. Zradością możemy Państwa poinformować, że udało się! Jesteśmy na bieżąco, bierzemy udział w szkoleniach produktowych, a owoce naszje współpracy z producentami poświadcza imponująca lista certyfikatów i wyróżnień. Skupiamy się na najnowszych rozwiązaniach - zarówno technologicznych jak i organizacyjnych. Profesjonalnie przeszkolony zespół pracowników naszej firmy obsługuje naszych klientów na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów - pawbit.pl »

  Niespodziewana awaria komputera bądź sieci w firmie? Nic nie szkodzi! Wezwij profesjonalny i rzetelny serwis - Pawbit z siedzibą w Zgierzu. Wiedza, doświadczenie i najwyższej jakości kontakt telefoniczny to nasze niewątpliwe atuty. Serwisem laptopów zajmujemy się od wielu lat dzięki czemu potrafimy sobie poradzić z każdą usterką.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »

Serwis komputerowy - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwis komputerowy